Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień ogrodowy murowy kopalnia kamienia piaskowca

Opis:


Nasza przedsiębiorstwo to autentyczny polski producent, specjalizujący się w produkcji i dostawie materiałów kamieniarskich, takich jak kamień murowy , kamień na ściany domu, obudowy kominkowe oraz kompleksowe kominki. Wszystkie nasze produkty pochodzą z naszych własnych zasobów skalnych, wydobywanych ze złóż piaskowca kolorowego o unikalnej kolorystyce dostępnej jedynie w naszym kraju.

Kopalnia kamienia naturalnego Grabowie I, będąca własnością zakładu PPU Pawlik z wsi Grabowie koło Woli Rożkowej na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim, to miejsce, gdzie pozyskujemy nasze surowce. Posiadamy pięć kopalni, a wydobycie piaskowca polskiego z ery albu odbywa się wyłącznie za pomocą metod wyburzeniowych, przy użyciu koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych, wyposażonych w specjalistyczny osprzęt do odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca.

W procesie wydobycia wspieramy się również metodami maszynowego ręcznego wiercenia za pomocą wiertarek pneumatyczno-udarowych. Po zastosowaniu wiertarek pneumatyczno-udarowych stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory, zalewając je proszkiem rozprężnym, aby odspoić większe bloki skalne. Tworzymy także tzw. spody robocze, umożliwiając jak najbardziej ekonomiczne wydobycie, jednocześnie segregując pozyskany surowiec skalny pod względem jakości.

Wydobyty kamień naturalny przerabiamy w naszym zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na różnorodne produkty, takie jak kamień naturalny na ściany z ociepleniem, kamień hydrotechniczny, kamień ogrodowy , kamień dekoracyjny, a także obudowy kominkowe i pospółkę drogową, która powstaje przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Dzięki naszym wysokiej jakości materiałom, dostarczamy produkty, które łączą funkcjonalność z estetyką, nadając każdemu projektowi wyjątkowy charakter.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kopalnia kamienia
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 840
Dodane: 2023.11.21
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj