Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Powiadom przyjaciela

Powiadom przyjaciela

Powiadom przyjaciela o tym ogłoszeniu.
Odbiorca
Nadawca
Proszę wpisać dzisiejszą datę w formacie yyyy-mm-dd
*

Komentarze od podanego nadawcy.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Opis:

Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży obok Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie przez miasto Trzebiatów.

Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale ponadto o problemach oraz trudnościach jakie zachodzą w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje oraz sporo atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozpościerają się na wschód i zachód zachęcają każdego roku tysiące urlopowiczów. Przyroda dookoła Mrzeżyna to cudowne lasy i sporo różnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat które zna owa miejscowość. Ciekawostki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno również okolicach.Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. Wędkarstwo w Mrzeżynie to niesamowicie atrakcyjne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na wypoczynek nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, że moc wędkarzy zatrzymuje się tutaj aby spróbować własnych sił w łapaniu ryb. Lasy dookoła wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają owej miejscowości jeszcze milszego klimatu do relaksu. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach modne stało się kempingowanie.

Wielu gości spragnionych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć pośród otaczającej przyrody i pochodzić pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem lub też pobawić motorówką. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/
Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Redakcja
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 824
Dodane: 2023.01.11
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj